Davet

Değerli Meslektaşlarım;

Anestezi Teknisyen ve Teknikerleri Derneği tarafından düzenlenecek olan 1. Uluslararası Katılımlı Anestezi Teknikerleri Sempozyumu 29 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihleri arasında Acıbadem Üniversitesi işbirliği ile İstanbul'da gerçekleşeceğini duyurmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Daha önce değerli katkı ve katılımlarla düzenlediğimiz 14 eğitim sempozyumun da edindiğimiz deneyimleri ve katılımcıların geri bildirimleri ile benzer içeriklerle ilk defa hazırladığımız uluslararası katılımlı sempozyumumuzda sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Heyecanımıza ortak olmak isteyen, sempozyumla ilgilenen tüm kurul ve kuruluşların, akademisyenlerin ve uygulayıcıların katkı ve katılımlarını bekliyoruz.

Saygılarımızla,

 

Anestezi Teknisyen ve Teknikerleri Derneği Yönetim Kurulu Adına

 

Önder Topbaş
Yönetim Kurulu Başkanı

Merhabalar;

Anestezi Teknisyen ve Teknikerleri derneği 2011 yılında kuruldu..

Kuruluşundan bu yana ülkemizin pekçok şehrinde 14 adet seminer düzenlendi. Anestezi teknikerliği mesleğinin gelişmesi ana amaçtı.. her seminerimizde farklı konulara odaklanılmaya çalışıldı. Bu kez, özenle hazırlanmış, ilk kez uluslarası katılımlı bir sempozyum ile birlikteyiz.

Verimli bulunacağını umduğumuz panellerimiz, birbirinden deneyimli konuşmacılarımız, meslek uygulamalarında yararlı olacağını düşündüğümüz çalıştaylarımız, sosyal program ve aktif katılım beklediğimiz yarışmalarımız var programımızda..

Çalıştaylara kontenjanımız kişi sayısı ile sınırlı olduğundan"ilk kaydını yaptıran kazanır" prensibi ile kayıtlar alınacaktır.. Elimizi hızlı tutmak gerek.. Mesleğine saygı duyan, meslektaşlarıyla keyifli, verimli, üretken bir sempozyum geçirmek isteyen tüm anestezi teknikerlerinin katılımından onur duyacağız.

Sempozyuma, bildiri kurallarına uygun olarak gönderilen bildiriler arasında seçilecek olanlar poster olarak sunulacak ve ilk 3'e seçilenler ödülledirilecektir.

Yarışmalarımız ise birbirinden eğlenceli olacak. "Anestezi teknikerinin günlüğü" konulu video yarışmasına web sayfamızda yayınlanan kurallara uygun videolarınızı bekliyoruz. Oluşturacağınız ekipleriniz ile "Ben bilmem anestezi doktorum bilir" ve "Geleneksel Bilgi Yarışması" na da katılımlarınızı web sayfası aracılığı ile yapabilirsiniz.

Anestezi teknikerlerinin farkını, kalitesinin, mesleki onurunun ve birlikteliğinin vurgulanacağı bu sempozyumda 29 Kasım - 1 Aralık 2019'da görüşmek üzere katılımcilarımızı bekliyoruz.

Saygılarımızla

Doç.Dr. Z Serpil Ustalar Özgen
Sempozyum Başkanı
ATTD Onursal Başkanı